Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΙΣ 5 ΜΑΪΟΥ 2014 ΣΤΗ ΣΤΥΛΙΔΑ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΜΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Η Δ/ντρια του 6ου Γυμνασίου Λαμίας προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος από ταξιδιωτικά πρακτορεία, για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών του Σχολείου.

Η εκπαιδευτική επίσκεψη προγραμματίζεται να πραγματοποιηθεί στις  5  Μαΐου 2014, (ημέρα Δευτέρα) στη Στυλίδα.

Αριθμός μαθητών/τριών : 220

Αριθμός συνοδών:  25

Οι προσφορές των ταξιδιωτικών γραφείων θα πρέπει: 1)Να εξασφαλίζουν ασφαλιστική "ταξιδιωτική κάλυψη" για κάθε εκδρομέα και ασφάλεια Αστικής Επαγγελματικής Ευθύνης. 2)Να αναγράφουν το συνολικό κόστος της εκπαιδευτικής επίσκεψης (με ΦΠΑ)

Οι προσφορές να κατατεθούν στο Γραφείο της Δ/ντριας του 6ου Γυμνασίου Λαμίας (Υψηλάντη και Τσιριμώκου 2) από Δευτέρα  28  Απριλίου 2014  έως και την Τετάρτη 30  Απριλίου 2014  και ώρα 10:00 π.μ. σε κλειστό φάκελο, στον οποίο θα επισυνάπτεται και Υπεύθυνη Δήλωση του/της Υπευθύνου του ταξιδωτικού γραφείου, στην οποία θα δηλώνεται ότι το ταξιδιωτικό γραφείο διαθέτει (και είναι σε ισχύ) το ειδικό σήμα λειτουργίας.

Πρόγραμμα εκδρομής Δευτέρα 5 Μαΐου  2014:

08:00π.μ.  Αναχώρηση από Λαμία

Παραμονή στη Στυλίδα